L I L P O L
 Motip-Dupli Group  Motip  Dupli Color  Variant  Montana

 Motip


WD-40 PREPARAT WIELOFUNKCYJNY
Najpopularniejszy na świecie i w Polsce preparat wielofunkcyjny. Sześciokrotnie bardziej rozpoznawalny, niż inne tego typu preparaty na rynku. Posiada doskonałe właściwości smarujące, czyszczące i ochronne.
Pojemności:
100ml. , 200ml. , 400ml. , 450ml. z aplikatorem


Drzewka zapachowe firmy WUNDER-BAUM®
Są najchętniej kupowanymi zapachami samochodowymi na świecie.

Bondini
Doskonały klej nowej generacji łączący prawie wszystkie materiały porowate i nieporowate włączając plastik, metal, ceramikę, szkło, porcelanę, gumę, drewno, skórę, tkaniny i wiele innych.


Turtle Wax
To niezaprzeczalnie światowy lider wśród producentów kosmetyków samochodowych na świecie.
Oferujemy:
Color Magic , Turtle Wax , Turtle Wax ICE , Zip Wax.


Moje Auto
Moje Auto to linia kosmetyków samochodowych, która została wprowadzona na rynek polski w roku 2004. To kompleksowa, wzajemnie uzupełniająca się rodzina produktów, zaprojektowana i stworzona zgodnie z preferencjami klientów. W skład linii wchodzą wszystkie niezbędne produkty dla każdego, dbającego o swój samochód kierowcy.


Permatex
To amerykański producent profesjonalnych preparatów chemicznych dla przemysłu motoryzacyjnego oraz wszelkich serwisów naprawczych.


Pro Seal
Pro Seal jest producentem - wysokiej jakości środków uszczelniających i klejących .Produkty Pro Seal to szeroki wachlarz wysokiej jakości produktów. To środki uszczelniające i klejące, które w zależności od rodzaju wytrzymują temperaturę do 370°C oraz działanie różnych agresywnych substancji i są szeroko stosowane w motoryzacji. Pro Seal to również kleje jedno i dwuskładnikowe oraz środki zapobiegające rozkręcaniu się połączeń śrubowych.


STP
Czołowa amerykańska korporacja, lider w branży chemii samochodowej. Posiada ponad pięćdziesięcioletnią tradycję w produkcji dodatków do paliw.


TRIDON to wiodący projektant i producent opasek ślimakowych przeznaczonych dla przemysłu motoryzacyjnego oraz do zastosowań ogólnoprzemysłowych.

© Pablocessar 2008