L I L P O L
 Motip-Dupli Group  Motip  Dupli Color  Variant  Montana

 Motip

KAMIX Odkamieniacz 50 g
Kamix jest skutecznym preparatem służącym do usuwania osadów wapiennych z małych urządzeń domowych. Znajduje zastosowanie w oczyszczaniu czajników, czajników elektrycznych, ekspresów.

KAMIX Odkamieniacz 150 g
Kamix jest niezwykle skutecznym preparatem służącym do usuwania osadów wapiennych z urządzeń domowych. Znajduje zastosowanie w oczyszczaniu pralek, zmywarek i innego sprzętu domowego .

ELITT Płyn Łatwe Prasowanie 600 ml
ELITT to specjalny preparat z atomizerem, zwiększający poślizg żelazka na prasowanej tkaninie. Dodatkowo ogranicza ponowne gniecenie tkaniny i przyjmowanie brudu.


KAMIX Przyjaciel Kuchni Aktywna Piana
500 ml

Kamix Przyjaciel Kuchni Aktywna Piana został stworzony, by szybko i skutecznie usuwać wszelki tłusty i lepki brud ze sprzętu użytkowanego w domu i małej gastronomii.

KAMIX Przyjaciel Łazienki Aktywna Piana
500 ml

Kamix Przyjaciel Łazienki Aktywna Piana jest preparatem przeznaczonym do utrzymywania czystości w łazience, która jest szczególnie narażona na powstawanie wszelkiego rodzaju osadów.
KAMIX Polski Hydraulik Aktywny Żel 500 ml
Kamix Polski Hydraulik Aktywny Żel skutecznie usuwa zatory i nieprzyjemny zapach z rur spustowych.KAMIX Polski Hydraulik Magiczne Granulki 500 g
Kamix Polski Hydraulik Magiczne Granulki usuwa problem niedrożności rur i syfonów w kanalizacji.

© Pablocessar 2008