L I L P O L
 Motip-Dupli Group  Motip  Dupli Color  Variant  Montana

 Motip


Masa epoksydowa
Masa epoksydowa w postaci kitu lub plasteliny do wszelkich napraw i uszczelnień elementów . Po 30 min. utwardza się i jest odporna na wodę, chemikalia o oleje. Świetnie nadaje się do napraw zabawek, sprzętu wędkarskiego, AGD, uszkodzonych zbiorników i przewodów paliwa, pływaków, chłodnic, bojlerów, kaloryferów, armatury, rynien itp.

PULSAR EPOXY
Dwuskładnikowa, bezbarwna żywica epoksydowa do klejenia i wypełniania metalu , szkła, porcelany, stali, aluminium, brązu, mosiądzu, kamieni szlachetnych, kryształu, tworzyw sztucznych, drewna, płyt wiórowych, laminatów itp. Po wymieszaniu składników klej należy zastosować w ciągu 5 minut. Utwardzona spoina jest idealnie bezbarwna.

Płynny metal
Masa dwuskładnikowa do odpowiedzialnych napraw elementów metalowych i innych. Zawiera włókno szklane i wypełniacze metalowe.


Płynne Aluminium
Masa dwuskładnikowa do odpowiedzialnych napraw elementów aluminiowych.
LAKIER ELEKTROPRZEWODZACY PULSAR VOLT
Lakier elektroprzewodzący na bazie srebra jest przeznaczony do naprawy ogrzewania tylniej szyby w samochodach oraz poprawy przewodzenia prądu elektrycznego obwodów w zakresie niskich i średnich napięć


PULSAR UV GLUE
To jednoskładnikowy akrylowy klej konstrukcyjny do klejenia szkła ze szkłem, szkła z metalem, szkła z innymi materiałami. Tworzy cienkie i idealnie bezbarwne spoiny.


AGRESYWNY KLEJ DO TWARDYCH PLASTIKÓW H-44 80 ml
Agresywny klej do twardych plastików, bezbarwny i wodoodporny. Przeznaczony do klejenia takich tworzyw jak: ABS, PCV, PVDF, pleksi itp.,Klej do twardych plastików bezbarwny
bezbarwny, wodoodporny klej do twardych plastików (ABS, PCV, plexi itp.)

Klej do tworzyw winylowych i miękkiego PCV
Odpowiedni do tworzyw sztucznych i materiałów plastycznych. Produkt tworzy połączenia o dużej wytrzymałości i odporności na wodę oraz zmienne warunki atmosferyczne, bez większych ograniczeń w działaniu temperatury.

© Pablocessar 2008